Cestovní pojištění

Klidná dovolená s pojištěním od SMARTEO, a.s.

Využijte možnosti sjednat si cestovní pojištění z pohodlí Vašeho domova. Sleva 15% při sjednání cestovního pojištění online. Smlouva hotová za 2 minuty. Zajistíme Vám klidnou cestu a návrat ze zahraničí. Porovnejte nabídky všech pojišťoven, zde na jednom místě
Možnost platby online pro rychlou platbu pojistného.

Nejširší nabídka zájezdů a dovolených
Vypočtětě 7 + 5
Ochrana před roboty

Jaké podklady / informace potřebujete k cestovnímu pojištění?

 1. Délku pobytu
 2. Územní platnost
 3. Rozsah pojištění
 4. Platební kartu k platbě online

Cestovní pojištění - dodatečné informace

Celý rok neustále pracujeme, pořád za něčím spěcháme a o něco se snažíme. V dnešní době není příliš času na pořádný odpočinek nebo relaxaci. Proto si většina lidí snaží své volné chvíle co nejvíce užít, mnoho z nás vyráží v létě i jindy na dovolené. Na dovolené si potom dopřáváme zasloužené relaxace. Někdo tráví dovolenou na chatě, jiný na horách či u moře v letoviscích. Podle toho, kde je dovolená trávená se také odvíjí její cena a případné rizika vzniku škod.

Více

Je třeba si uvědomit že s dovolenou je spojeno mnoho rizik vzniku škod. Pokud nám dojde ke škodě na dovolené může se stát že s jejími následky vynaložíme spoustu finančních zdrojů. Především pokud dojde ke škodě na zahraniční dovolené mohou být finanční výdaje velice vysoké. Je samozřejmé že tyto náklady spojené se vzniklou škodou budeme muset v případě že nemáme sjednané konkrétní pojištění uhradit z vlastních finančních zdrojů. Aby tomu tak nebylo je velice vhodné při cestování uzavřít cestovní pojištění. Cestovní pojištění je velice zajímavý a užitečný nepovinný pojistný produkt. Tento pojistný produkt lze sjednat u naprosté většiny pojišťoven, které působí na českém pojišťovacím trhu. Před sjednáním cestovního pojištění je vhodné si pečlivě prostudovat nabídky jednotlivých pojišťoven. Tyto nabídky se v určitých detailech liší a je tedy vhodné si vybrat z této široké škály právě Vám odpovídající produkt cestovního pojištění. Cestovní pojištění se většinou uzavírá na dobu určitou, převážně pouze na dobu pobytu včetně doby cesty.

Předmětem cestovního pojištění je pojištění osob, které budou cestovat na konkrétní místo před nejčastějšími riziky vzniku škod. Tímto pojištěním je možné pojistit například léčebné výdaje v zahraničí včetně asistenčních služeb. K cestovnímu pojištění se také velice často sjednává celá řada doplňkových připojištění. Jedná se nejčastěji o připojištění vyššího krytí pro léčebné výdaje, připojištění pracovní cesty, připojištění nadstandardních právních a asistenčních služeb, připojištění zrušení zájezdu, připojištění přerušení zájezdu, připojištění zimních a letních rekreačních sportů, připojištění osobních věcí a zavazadel, připojištění odpovědnosti za škodu a připojištění úrazového pojištění.

Některé pojišťovny, které poskytují cestovní pojištění nabízí výrazné slevy pro pojištění skupiny osob nebo pro pojištění celé rodiny. Cestovní pojištění není rozhodně nikterak finančně náročný pojistný produkt. Ve srovnání s cenou dovolené se jedná jen o nepatrnou částku. Výše pojistného se odvíjí jednak od konkrétního místa pobytu, dále potom od délky pobytu. Cestovní pojištění by měli mít sjednané všichni, kteří cestují na rekreaci především do zahraničí.

Před samotným sjednáním je vhodné si pečlivě prostudovat nabídky jednotlivých pojišťoven. V konkrétních nabídkách lze najít různé rozdíly,, proto je vhodné si vybrat právě takové cestovní pojištění od konkrétní pojišťovny, které nejvíce vyhovuje Vašim představám a požadavkům. V případě že by při výběru vhodného pojistného produktu cestovního pojištění nebylo vše zřejmé a jasné není problém se poradit s pojišťovacím poradcem. Sjednání pojistných smluv o cestovním pojištění je stejně tak jako případný průběh šetření pojistné události přehledné a srozumitelné. Pojistné události jsou po jejich ohlášení pojišťovně prošetřovány s maximálním nasazením a profesionálně bez zbytečných odkladů. Po vyšetření pojistné události je poškozenému pojištěnému klientovi vyplacena částka, která se odvíjí od konkrétních parametrů pojistné smlouvy o cestovním pojištění. Ze všech zmíněných důvodů lze pochopit užitečnost tohoto pojistného produktu.

Cestovní pojištění
u SMARTEO, a.s.

 • RYCHLÉ
 • VÝHODNÉ
 • SPOLEHLIVÉ
 • BEZPEČNÉ

NEVÍTE SI RADY?
VOLEJTE 

  773 984 811

Příklady našeho pojištění

 • Egypt – Rodina 2+2 / 2 týdny / úraz-zavazadla-odpovědnost-asistence 478 Kč

 • Brazilie – 3 dospělí / 10 dnů / úraz-zavazadla-extremní sporty 987 Kč

 • Arabské Emiráty – 1 dospělí / 21 dnů / úraz-zavazadla-odpovědnost 623 Kč

Pojistné podmínky

Klientská zóna